icon

Po dlouhem narocnem dni, kdy maly horeckuje od 5 od rana - nespal cely den - nejedl nic jinyho nez piskoty, a parkrat se napil vody ... tak je u nas konecne ticho a maly spi.. no uvidime jaka bude noc.. usinal s teplotou 39,2 ☹ chuderka moje mala.. cely den jen polehaval.. .snad nam bude do rana nej.. super kombinace nurofen a calpol.. 🙂 diky bohu za nej..

avatar

u nás jsme na tom podobně,Eliška měla od rány 38 pak i klasla,nejvíc měla 38,6,střídáme panadol a nurofen,taky doufám,že přes noc to zmizí,já to měla v úterý a ve středu,jen ty dva dny až 39,1 a od včera jak když utne !

14. pro 2012
avatar
luciebx
autor

@pacient tak u nas v poledne bylo 39.4.. za 2 hodky to kleslo na 37.6.. no ale ted zase 39.2... ach joo.. chudinky.. ted uz spi.. ale budu se na nej chodit koukat.. je ve svym pokojicku.. tak abych vedela..

14. pro 2012
avatar

@luciebx no já taky čekám až usne,spala přes den,takže ted asi jen tak neusne,já bych spala teda hned v noci jsem naspala jen 4 hodiny,k tomu mám navíc klidovej režim a ted i ATB a taťka je v práci ,vrátí se o půlnoci až-tak jsme zvědavá jak to tu dál zvládnu,snad bude v noci líp,držím i vám palečky 🙂

14. pro 2012
avatar
luciebx
autor

@pacient u nas se prave prez den nespalo.. takze ted spi. uz skoro hodku.. no uvidime jak to bude pokracovat.. no muz je za pul hodky doma.. jdu mu usmazit rizek k veceri.. a pak hura do sprchy a taky spat.. co kdybych byla celou noc vzhuru.. rano musim do prace. .. bleee

14. pro 2012
avatar

@luciebx tak to v klidu přežijte všichni 😀.Dobrou

14. pro 2012
avatar
luciebx
autor

@pacient diky.. u vas taky.. 😀

14. pro 2012
avatar

Doufám, že se Beníčkovi brzy uleví

14. pro 2012
avatar

@luciebx Dobrý ráno,tak u nás do 2 ráno spala,ale přišla a měla 39,5 a teď 39,2,sirupy moc nepomáhají,takže chladíme obklamama na zápěstí a otíráme obličej,sundaly jsme kalhoty o pyžama

15. pro 2012
avatar
luciebx
autor

@pacient tak u nas se spalo do 5.. byll horkej dostal syrup.. a do ted jeste lezi.. ale nespi.. je slabouckej.. asi mu tam zanesu piskotky.. do prace nejdu.. budu s nim doma.. chudackove malinci vid..

15. pro 2012
avatar

joj chudinka, snad mu je uz lip 😉

15. pro 2012
avatar
luciebx
autor

@cutce rano nechtel ani vylezt z postele.. jen lezi.. a kouka.. snedl par piskotu.. ja mu udelala toasta.. ale nechce.. tak lezi v obyvaku a kouka na pohadku.. na teplotu to nevypada .. ale jak vcera nejedl tak je slabej ze ani ze schodu nemohl jit ☹

15. pro 2012
avatar

@luciebx zkus mu udelat poradny vyvar 😉, ted to tu vsude radi, nas uz ma skaredej kasel tyden ☹, chudatka nase

15. pro 2012
avatar

@luciebx Jj jsou chudáci,ale u nás už snad konečně bude líp,dneska Eliška měla ráno v půl 6 37,6,za dvě hodiny 37,4 a před chvilkou jen 36,8-takže doufám,že už to bude dobrý ,já i hravá,veselá -zkrátka se nám už vrátila ta naše Eliška

16. pro 2012
avatar
luciebx
autor

@pacient u nas dneska se uz nehoreckuje.. diky bohu..

16. pro 2012
avatar

@luciebx No Elinka taky vypadá,jako naprosto zdravé dítko,jako by jí ani nic nebylo

16. pro 2012