pomalu si balime kufricek 🙂
luciebx
autorno moji mamce se to moc nelibi ale hold si musi zvyknout.... rika mi.. ja mu budu rikat rusaku hihi.. ji rikam.. no tak to dik teda.. no ja vdoufam v holcicku a manza v chlapecka.. tak uvidime 🙂
30. kvě 2010
u nás to bylo naopak,já si myslela kluka a můj přítel chtěl holčičku,ale je to jedno,hlavně aby bylo zdravé 😉 a jména jsou super obě!moje mamka nic na jména nenamítala a i kdyby,tak zrovna mě by nic neřekla 🙂 opatrujte se,
2. čer 2010
no ne...stejný výběr jmen,jako sme měli my...Ale my už víme,že to bude Alex 😀 jsou to nádherná jména!