prave sem se krasne prekulil z briska na zadicka.. juchuu uz toho umim hodne
luciebx
autorno nas je nejakej az moc sikovnej hihi.. bez plinky mu to jde nejlip...
1. lis 2010
prave sem se krasne prekulil z briska na zadicka.. juchuu uz toho umim hodne
no nas je nejakej az moc sikovnej hihi.. bez plinky mu to jde nejlip...
TAk to je teda ale borec 🙂. My máme 4,5 měsíců a ještě to neumíme ani ze zádíček na bříško - jen s mou pomocí.