Psi porod je teda neuveritelny zazitek... jak si to ty zvirata umi zaridit.. nikdy nerodi a uz vi co delat.. ja byt sama u porodu tak to nedam ani za nic.. mame 5 stenatek... juchuuuu
luciebx
autorjj taky mame yorskhira.. mame jich 5.. uvidime jak to vse dopadne.. konecne slysim mlaskani takze sajou.. jen doufam ze se to nauci jeden od druhyho.. sice me k sobe pusti ale obcas vrci.. no nechci si nechat ukousnout ruku 😀D
6. čer 2012
juuu taky mám yorkšíra,ale psa...tak super a dej náký fotečky
6. čer 2012
taky jejich instinkty obdivuju... je to neuvěřitelný.
11. čer 2012
jůůů a copak máte za rasu?..🙂,,já už dvakrát odrodila po 6 štěnátkách yorkšírka,,(a to nedávno bylo ve zprávách že 6 štěnátek u yorkšírského teriéra je vzácnost),,😀