icon

rostou nam horni zoubky a nejak se nam to nelibi.. horecka.. .zvraceni.. prujem.. chudacek muj malej

avatar

a jééé Luci... to se držte! u nás má růst zubů taky vždycky naprosto strašnej průběh, hlavně, co se týče náladovosti a vztekání.. ale Beníček si teda nandal všechno najednou, chudák malej...

20. kvě 2011
avatar
luciebx
autor

jj vcera od obeda to byl proste horor.. ale jeste se stihl vycurat na nocnik a pak to zacalo.. ale diky bohu noc byla klidna a stavali sme po 8.. 🙂 uvidime jak to bude dnes

21. kvě 2011