Sme domaaaaa
luciebx
autor@olinkavaci zlato vidim to nekdy v pulce pristiho tydne ju
10. črc 2013
oki brouku už se na vás těšíííme...snad bude i pěkně at se mužeme cachtat...
10. črc 2013
luciebx
autor@olinkavaci tak tak v pondělí si napisem... a domluvime se presne na kdy jo
10. črc 2013
jasnýýý beru jen v uterý nemužeme pač jedeme s vaneskou na urologii do brna...
10. črc 2013
luciebx
autor@olinkavaci ok budu si to pamatovat
10. črc 2013
jen si poradne uzivej 🙂
10. črc 2013
kdy vás mužeme čekat???