Tak mam za sebou prvni cviceni s Jill... no a musim rict.. ze se nemuzu dockat na zitra 🙂)
Já taky! Budeme se podporovat? 😉
11. dub 2013
Luci já si včera zkusila první level po víc jak dvou měsících cvičení a ta fyzička se neskutečně zlepšila 🙂
12. dub 2013
Jo jde to i se dvěma dětma a bez hlídání 🙂
12. dub 2013
mě teda po prvním cvičení bolely stehna a teď mě berou kolena,auau ,ale nevzdávám to ;o)
15. dub 2013
já mám za sebou čtvrtý den 🙂 konečnš mě přestalo všechno bolet 🙂