tak me dneska dostalo to ze mrkev se vari dyl nez brambory.. to by me ani ve snu nenapadlo
jj mrkev se vaří dlouho, jsem taky hleděla když jsem ji dělala v pařáku 🙂
5. dub 2012
luciebx
autorno dam varit na kolecka mrkev a brambory v tu samou dobu a brambory hotovy a mrkev jeste ne.. hmmm to me dost dostalo.. ja myslela ze mrkev bude but driv nebo tak na stejno..
5. dub 2012
@luciebx Já to dělám tak, že mrkev na malé kostičky a brambory větší kusy..a´t je to tak stejně..
5. dub 2012
taky to dělám tak že mrkev na tenké kolečka a brambory na větší kousky a je to ok 😉
5. dub 2012
ježiši 😀
13. kvě 2012
🙂 ?