tak se nam to blizi🙂)
LUCI chápu 🙂 uteče to jako nic a za chvíli se budeš dívat do kočárku na svůj téměř 4 měsíční poklad a budeš si říkat, že to ani není možný 🙂)) *-) je na co se těšit - je to krásný!!! 🙂
19. čer 2010
luciebx
autorjj ja se uz fakt nemuzu dockat... mozna budu rikat neco jinyho az tu budu umirat bolesti ale ono se to nejak zvladne.. tak si prectav ze me chytla uchylka ze zmenime jmeno pro chlapecka.. me z toho asi hrabne... tak tu sedim v knizkach a ctu jmena a tak podobne.. no je toto se mnou normalni?
19. čer 2010
je! a vsaď se, že to bude kluk, abyste to měli zajímavější 🙂))
21. čer 2010
luciebx
autorno to je super teda haha... no ale nekdo musi nest dal rodinne prijmeni pac manza ma uz jen segru a ta je vdana takze rodinne jmeno je na nas... hihi
21. čer 2010
LUCI koukám na počítadlo... 21 dní do porodu 🙂 držím palce, ať je to překvapení - ať nepřenášíš... no a samozřejmě, ať je pro vás oba příchod vašeho miminka tím nejkrásnějším zážitkem a máte krásný, zdravý děťátko... a v neposlední řadě držím palce na kojení! 🙂