icon

Tak sme 10dpo a na testu nic.. takze si pockame na ms.. sice bt 37... ale ja ji mam furt nejakou zvysenou.. tak a objednavame clearblue digitalni ovu testy.. at mame jasno

avatar

no konecne prislo na rozumnou rec 😉

21. srp 2012
avatar
luciebx
autor

@cutce ty vis co.. tento mesic sem mela fakt jasny pozitivni ovu test.. to se nedalo prehlidnout.. tak uvidime.. pockam na patek.. a objednavam.

21. srp 2012
avatar
luciebx
autor

@cutce tak sem si prave objednala 7 ks digitalnich.. tak uvidime jak to bude dalsi mesic.. :-X

22. srp 2012
avatar

@luciebx tak tfuj, tfuj, tfuj 🙂

22. srp 2012
avatar

@luciebx co ti ukaze ten digi?

23. srp 2012
avatar
luciebx
autor

@pajjaa digitalni ti ukaze oblicej s usmevem to znamena ze je ten pravy cas.. a kdyz oblicej se sklebicim ksichtikem tak ovu jeste neni.. tkze max presny..

23. srp 2012
avatar

@luciebx aha takze vyhodnoti presne den ,,D,,?

23. srp 2012
avatar
luciebx
autor

@pajjaa jo spresne..

23. srp 2012