icon

Tak sme v Cr u babicky a dedecka..

avatar
luciebx
autor

vcera sem poprve stal uplne sam asi 10 vterin.. juchuu

21. čer 2011
avatar

Už jste tu?

22. čer 2011
avatar
luciebx
autor

@cacenka4 jj uz sme.. jestli chces se zitra stavte.. nemam nic moc co delat.. nebo v patek jsou nejaky trhy nebo jarmark na meste.. celodenni program.. asi pujdu

22. čer 2011
avatar

Tak to je super. Tak v pátek by to šlo. Ještě ti písnu

23. čer 2011
avatar
luciebx
autor

@cacenka4 tak jo super..

23. čer 2011