Tak to vypada ze misto 22.7 letime uz pristi tyden 🙂) no kooonecneee se nemuzu dockat
je ja pojedu pro Andyho do Brna na letiste 🙂, ze bychom se sesli 🙂
30. čer 2013
ja si presne nepamatuju, ale mel by priletet zacatkem srpna 🙂
30. čer 2013
a co takhle Humpolec, Jihlava, Velke Mezirici. Dej si direction z Velesina do Brna a uvidis trasu po ktere pojedu, tak kdyby neco bylo bliz, a chtelo by se ti. tak dej vedet 😉
30. čer 2013
jeste ti dam vedet kdy 😉
30. čer 2013
Luciii fákt tak,že letíš dřív,jo???tak se na vás už moc těšíme...
30. čer 2013
luciebx
autor@olinkavaci jj kocko letenka nakonec na 8 cervence. tudis pristi pondeli ja se ti tak nemuzu dockat ze su tu jak na trni..
30. čer 2013
je a na jak dlouhe jedete domu? a odkud jsi? Ja jedu 18.7. 🙂