tak uz 3 rano za sebou kadime do nocniku.. je to sikulka.. a spali sme prez prestavku od pul 8 do 7 do rana.. juchuuu
luciebx
autorno neboj za to dneska byl 2x vzhuru haha ale to podruhy bylo uz pul 7 coz sem si neuvedomila a furt se ho snazila dat spat hahha
20. zář 2011
To jste stím spaním lepší než Amuš. Jste šikulky 🙂