tak ve 20 mesicich mame 11 kg.. na to jak jime to teda nic moc..
spíš to vylítají 🙂
8. bře 2012
luciebx
autorjj asi jo.. nas mladej muze zdlabnout klidne 10 piskotu najednou.. na to si dat jogurt.. a furt lita.. to bude tim asi
8. bře 2012
My v téměř 21 měsících 8,5 kg...
8. bře 2012
@leiladelly @luciebx @ivarei coo??? 😀 u nás už v 16. měs. 12,5 kg 😀
8. bře 2012
@tea1909 no, je v těch váhách pěknej rozdíl 😀 Ale zase , když jsou zdraví, jsem ráda, že nejsou tlustí. Jak se v mládí buňky vytvoří, je to pak celoživotní boj, moje vlastní zkušenost 😀
8. bře 2012
My máme v 16 měsících devět kilo. Malá ráno stane a do večera nezavře pusu 😀 Asi proto je tak hubená, že jí furt, ale malé porce 😀