takze opet dalsi kolotoc 1DC a hura do boje.. uff no uz to snad musi vyjit ne.. boooze.. pul rok se nezda ale uteklo to..
ikdyz ja jsem asi otehotnela 3 dny pred ovulkou, podle 12tt scanu, tak nevim ☹
25. srp 2012
neke Luci, že zase přišla.... ale co, nesmíme to vzdávat. Tady jde fakt vidět, jak ten čas letí, teď to dopadne!! Musí! Já pořád nic nevím, kdyby přišla MS, tak bych byla aspoň klidnější, uvidíme 🙂
25. srp 2012
no jasne ze to tentokrat vyjde s tema digitalnima 😉