icon

Takze sme 3 dc.. a uz ani nekrvacim.. nespinim.. proste nic.. tohle je asi muj rekord.. mit ms 2 dny.. 😀 😀

avatar

aj ja to mam obdobne 🙂

24. zář 2012
avatar

hm, to je divne 🙂

25. zář 2012
avatar

ty já měla tento cyklus taky brutálně slabou MS, ale pak sem ještě 3 dny špinila. Doufám, že to ovulce nijak nebrání ...

25. zář 2012
avatar
luciebx
autor

no tak ja prave nic.. ja sem dneska cely den bez tamponu a fakt nic.. takze fakt ms vcera skoncila.. a to vcera bylo mini spineni.. hmm.. divne..

25. zář 2012
avatar

@luciebx tak jak to s tebou vypada?

2. říj 2012
avatar
luciebx
autor

@pajjaa no ted cekame na dalsi ovulku.. snad o vikendu.. tak uvidime co jak bude zase..

3. říj 2012
avatar

@luciebx a jak dlouho uz se vlastne ,,snazite,,?

3. říj 2012