Takze sme 3 dc.. a uz ani nekrvacim.. nespinim.. proste nic.. tohle je asi muj rekord.. mit ms 2 dny.. 😀 😀
hm, to je divne 🙂
25. zář 2012
ty já měla tento cyklus taky brutálně slabou MS, ale pak sem ještě 3 dny špinila. Doufám, že to ovulce nijak nebrání ...
25. zář 2012
luciebx
autorno tak ja prave nic.. ja sem dneska cely den bez tamponu a fakt nic.. takze fakt ms vcera skoncila.. a to vcera bylo mini spineni.. hmm.. divne..
25. zář 2012
aj ja to mam obdobne 🙂