Takze ve ctvrtek 13dc obyc ovu test pozitivni - clearblue digitalni pozitivni = vcera odpoledne bolest podbrisku jako blazen, hlen taky byl = noc plna lasky byla = za 2 tydny doufam ze objevim //
luciebx
autor@martinakomarkova no uvidime.. jako lepsi nacasovani sme ani mit nemohli.. sex streda patek.. a jeste bude nedele.. at se deje co se deje.. nejak to dopadnout musi.😀D
8. zář 2012
@luciebx to výjde Luci, uvidíš 🙂
8. zář 2012
luciebx
autorno tyden tyden.. streda budu testovat asi.. to by melo byt 12dpo.. to by se uz neco melo ukazat.. no citim.. sem silene unavena poslednmi 3 dny ale to muze byt uplne vsim moznym ze jo..
15. zář 2012
3x hurá 🙂 // už tam musí být i kdyby nechtěly 🙂