Holky, (JEN BRNO),nemuzu se dovolat na ÚP a potrebuji poradit co vse potrebuji vyrizeni rodicovskeho prispevku.Dekuji za rady 🙂
Pravě ten nejvetsi vopruz je,ze musiš jet na pracák,tam ti daji ten formulář na socialku, musis jet na socialku kde ti udelaji ten vypocet a stim jedes zpatky na pracak
8. lis 2017
@bobinecka01 Ahááá ! 🙂 Tak to ok a jdu to začít zajišťovat .Díkec. 🙂
8. lis 2017
lucieruckerova
autorJe to hrozny opruz.
Prechazim z materske a na socialni spravu jsem se kupodivu dovolala a pani mi papir od nich posle postou 🙏🏻 Takze ted jen co potrebuji vse na urad prace.
8. lis 2017
@bobinecka01 ja nemam tiskarnu. Proto tam chodi lidi osobne
8. lis 2017
@minaa92 ja taky ne. Od toho chodi muz do prace a vytiskne mi to tam. Zbytecne bych tsm nechodila.😉
8. lis 2017
Hlavně Rodný list ditete. Občanka a vyplneny formulář ze socialky. 🙂