
8 / 30
Máme Patron Fenix F4, jen v jiné barvě ... samozřejmě :-)
lucietka77
autor@benjik Ahoj. Jé, tak to je sper, že mám takovou dobrou referenci 😉 Díky. Já jsem taky moc ráda 🙂
10. dub 2011
@lucietka77 akorát teda do autobusu si s ním netroufám,třeci jen je trošku větší
10. dub 2011
no paráda,moc krásnej 🙂
10. dub 2011
Fakt moc krásný, určitě budete spokojení 🙂
10. dub 2011
Moc pěkný!!!
11. dub 2011
Máme S4 jako sporták,hluboký jsme měli Athénu a musím říct,že Patrony jsou vážně super. Jak do terénu,tak do města.