icon
8 / 30
Máme Patron Fenix F4, jen v jiné barvě ... samozřejmě :-)
avatar

Máme S4 jako sporták,hluboký jsme měli Athénu a musím říct,že Patrony jsou vážně super. Jak do terénu,tak do města.

10. dub 2011
avatar

@benjik Ahoj. Jé, tak to je sper, že mám takovou dobrou referenci 😉 Díky. Já jsem taky moc ráda 🙂

10. dub 2011
avatar

@lucietka77 akorát teda do autobusu si s ním netroufám,třeci jen je trošku větší

10. dub 2011
avatar

no paráda,moc krásnej 🙂

10. dub 2011
avatar

Fakt moc krásný, určitě budete spokojení 🙂

10. dub 2011
avatar

Moc pěkný!!!

11. dub 2011