Bude to CHLAPEČEK !!!!!!!!! 🙂 Budeme mít malého Sebastiana 🙂
I my 🙂!
12. led 2011
gratuluji.zavidim nekodmu kdo je tehotny chtela bych jeste jedno ale neni kam spechat
12. led 2011
lucietka77
autor12. led 2011
Chlapečci jsou super ...:o)))
18. led 2011
Moooooc ti gratuluji k Sebastiánkovi. Nádherná zprávička. My se to snad dozvíme už brzo 🙂
23. led 2011
lucietka77
autor@lucik32 Tak co? Ještě nevíte, co to bude??
27. led 2011
lucietka77
autor@schneiderova19.4 Já jsem tak zvědavá, po kom ten malej prcek bude.. už se na něho moc těším 😉
27. led 2011
Gratulujeme, chlapečci jsou super! 🙂