icon

Dnes NT + biolog. screening .. a výsledky jsou v pořádku 😉

avatar

Moc gratuluji, je to fajn, že je vše ok 🙂

18. lis 2010
avatar

děkuju, jsem taky šťastná.. 🙂

19. lis 2010
avatar

gratuluju moc a moc 🙂

25. lis 2010
avatar

@mercedesse děkuju moc 🙂

28. lis 2010