Chceme koupit k 1.narozeninám sedacku na kolo, poradite jakou značku? A je dobře to vyzkoušet, malou do ni posadit....? Děkuji za rady
mame hamax siesta a spokojenost 🙂
1. únor 2016
mame polisport a jsme max.spokojeni maly do ni pekne sedi i ted ve 4letech a to jsme ji kuppovay v roce a pul. vyzkoušet je můžete kdekoliv v cyklu 🙂 Vidim ze jste z Km tam jsme teda nebyli,jely jsme do Zl a byli kousek od čepkova v cyklu Emseko
1. únor 2016
máme tuto,https://www.insportline.cz/8481/detska-sedacka-... objednávala sem ji přes internet takže jsme předem nezkoušeli a malý padne a jezdí v ní ráda. Budeme objednávat druhou pro mladší dceru