Kde mi zmizeli skupinky, které jsem měla napravo na mobilu??!!
Jo jooo.. taky jsem z nich ohromně nadšená... už nebudu moct přispívat jen "pro přátele", ale jako hlásná trouba buď všem, nebo nikomu. :-/
14. pro 2016
lucijete
autorAha, takže je tu už nenajdu? Super. Tak to tu asi koncim
14. pro 2016
Ahoj Luci, taky mě to nastvalo, naše snazilky jsou už zrušené a můžeš si je jen zpětně přečíst. .takže asi též končíme. ..
21. pro 2016
To jsou ty inovace 😡