icon

Kde mi zmizeli skupinky, které jsem měla napravo na mobilu??!!

avatar

To jsou ty inovace 😡

14. pro 2016
avatar

Jo jooo.. taky jsem z nich ohromně nadšená... už nebudu moct přispívat jen "pro přátele", ale jako hlásná trouba buď všem, nebo nikomu. :-/

14. pro 2016
avatar

Aha, takže je tu už nenajdu? Super. Tak to tu asi koncim

14. pro 2016
avatar

Ahoj Luci, taky mě to nastvalo, naše snazilky jsou už zrušené a můžeš si je jen zpětně přečíst. .takže asi též končíme. ..

21. pro 2016