Satkovaci maminky, když mám šátek 490 cm tak to je jaká velikost? Dekuji
Myslim ze je to 6. 520 m je 7 😉
17. bře 2016
To bude trochu individuální dle značky..cca kolem 6-7
17. bře 2016
lucijete
autor@kulenka
@kaka89
@koblizkonos jedna se little frog labradorite....asi se zisku natáhl,či scvrkl používáním☺
17. bře 2016
Delší šestka 🙂