icon

Holky co vše je potřeba k zápisu dítěte do školky ???

avatar

vyplněnou přihlášku,potvrzení od doktora a občanku.

31. črc 2013
avatar

u nás jen občanku a rodný list, přihlášku mi dali tam a pak chtěli dodatečně donést potvrzení od lékaře, ale každá školka to má jinak.

31. črc 2013
avatar

očkovací průkaz

31. črc 2013
avatar

podívej se na webovky školky, taky jsme musela mít k zápisu potvrzení od dr.

31. črc 2013
avatar

V Sedlčanech chtějí rodný list a občanku. A není už na zápis pozdě?My tam byli někdy myslím v březnu a neúspěšně.

31. črc 2013
avatar

@evdolu budu ho přihlašovat příští rok...letos jsme to nestihli...a napadlo me ze vůbec nevím jak to chodí...

31. črc 2013
avatar

Tak to jo. Tak příští rok hodně štěstí. 🙂

31. črc 2013