Holky co vše je potřeba k zápisu dítěte do školky ???
u nás jen občanku a rodný list, přihlášku mi dali tam a pak chtěli dodatečně donést potvrzení od lékaře, ale každá školka to má jinak.
31. črc 2013
očkovací průkaz
31. črc 2013
podívej se na webovky školky, taky jsme musela mít k zápisu potvrzení od dr.
31. črc 2013
V Sedlčanech chtějí rodný list a občanku. A není už na zápis pozdě?My tam byli někdy myslím v březnu a neúspěšně.
31. črc 2013
lucinka_jirackova
autor@evdolu budu ho přihlašovat příští rok...letos jsme to nestihli...a napadlo me ze vůbec nevím jak to chodí...
31. črc 2013
Tak to jo. Tak příští rok hodně štěstí. 🙂
31. črc 2013
vyplněnou přihlášku,potvrzení od doktora a občanku.