začínám přemýšlet nad dortem pro prcka k 3.narozeninám ... už jsme měli dort medvěda a mašinku...máte nějaký nápad, pro tříletého kluka?
To co se mu libi 🙂
At si vybere
20. čer 2013
Smoulove?no zalezi co ma rad
20. čer 2013
k 1.narozeninám byl krtek, k 2.narozeninám byl traktor a teď nevím buď vláček nebo mikyho nebo nevím taky musím přemýšlet co se mu ještě líbí
21. čer 2013
traktor?