
22 / 27
luciperka
autormy máme od vánoc tu Ikea kuchynku. Sice je kluk, ale hodně si vyhraje. Tak necháme dokoupit asi nádobíčko 🙂
25. únor 2011

my máme od vánoc tu Ikea kuchynku. Sice je kluk, ale hodně si vyhraje. Tak necháme dokoupit asi nádobíčko 🙂
máme také a malá si hodně hraje prostě Ikea u nás vede🙂 co se týče kuchyňky