icon
22 / 27
avatar

máme také a malá si hodně hraje prostě Ikea u nás vede🙂 co se týče kuchyňky

25. únor 2011
avatar

my máme od vánoc tu Ikea kuchynku. Sice je kluk, ale hodně si vyhraje. Tak necháme dokoupit asi nádobíčko 🙂

25. únor 2011