hurááá chodíme...dneska sofi stála u stolu pustila se a vydala se do prostoru a od té doby si to šmáruje úplně sama...je to moje šikula nejšikovnější...předpověď babičky že do vánoc chodíme fakt vyšla...:o))))
lucista
autor:o))) děkujeme...ale to asi ne...nebyla to předpověď v pravém slova smyslu spíš takové konstatování skutečností a vzhledem i Mikulášským prvním náznakům...:o)))
19. pro 2010
tak to gratulace 🙂. Umí taky babička předpovědět kdy začne ten můj línošek chodit? 🙂 🙂 🙂