icon

Sofinka dnes u babičky sama přešla téměř celý obývák...takových 5 metrů určitě...úžasnej Milkuláš...:o)

avatar

Sofinka je velká šikulka 🙂

5. pro 2010
avatar
lucista
autor

Děkujem to teda je...chodí sice trochu jako Pinocio z dřevěnýma nohama ale do Vánoc máme asi chodce....o))

5. pro 2010
avatar

@lucista tak to přikurtujte stromeček 😀

5. pro 2010
avatar
lucista
autor

tak přesně na tohle už jsem taky myslela...:oDDD

5. pro 2010