Tak počítadlo v čoudu a malá nikde, dneska už jsme -2 dny
To já taky každej pohyb mi dá tolik úsilí a sem nějaka nervozní z toho čekání. Držím palečky ať to přijde co nejdříve a hlavně ať jste zdraví :o)
20. pro 2010
Lucíku, moc moc gratuluju. Tak hodně zdravíčka rodinko a krásné svátky 😵
21. pro 2010
My taky já jsem cela nedočkavá a miminku se pořád nechce ven a to jsem si naivně říkala že by to mohlo být dřív.