Přišla mi nabídka od Komerční banky na cestovní pojištění celé rodiny plus i storno dovolené.mate někdo?jste spokojeně?diky
Také máme od jiné banky. Kdyby to nebylo zadarmo, tak se na to vykašlu. Po lékařském ošetření zaplatíš ihned, vezmeš si potvrzení, k tomu např smlouvu s CK ( u někoho chtěli i útržek od letenek ) a jdeš do banky. Čekáš na proplacení. Pohodlnější je, si k zájezdu koupit pojištění, nikdy jsme nic u lékaře neplatili, vše si vyřídili s pojišťovnou sami ( zkušenost Evropa, Afrika).
Dnes v 15:13
Já toto pojištění pro rodinu mám, jen od jiné banky.