Ahojky, prosim o radu. Syn 2r4m v noci zacal zvracet. Vzbudil se o pulnoci s placem, vystriklo to z nej, tak jsem ho vzala k nam do postele. Nemohl delsi dobu usnout, nekolikrat zacal poplakavat, chtel smrkat (plny nos), pak se pozvracel jeste jednou. Rano se pak probudil a opet pozvracel. Dle meho nevyzvracel cely obsah zaludku, obcas si odkrihne, stale ma plny nos, ale jinak vypada uplne v pohode, ma barvu, usmiva se, jen je unaveny. Davam po troskach caje. Jiz pet dni ma rymu, ale nic uporneho, jen mu tece z nosu a obcas kasle. Jak byste postupovaly dale? Nemate podobne zkusenosti? Dekuji za rady. PS: Nic spatneho dle meho nesnedl, ma brasku dvojce, konzumovali cely den to same, Kubikovi nic neni.
Dala bych dietu a nechavala bych ho co nejvic smrkat, klidne bych mu to i odsala. Podle meho mu nudle stekaji do krku a z toho je pak zahleneny a zvraci.
Dej dietku... Cerny caj, rohlik, ryzi... Jak pise maminka vys, muze to mit z hlenu, ze se mu z nich udela prpste soufl... Nebo je treba mozny ze jemu neco nesedlo, to co sedne jednomu neznamena ze musi i druhemu 🙂 mam take dvojcata 🙂
Přikláním se k té rýmě, stéká do krku polyká to a to pak dráždí žaludek..hodně smrkat pokud umí klidně i odsávat a hodně ředit - mořská voda, nějaký roztok...co je doma... myslím že bude přes den v pořádku, nastřádalo se mu to jak ležel - dcera na tohle ,,trpí" 🙂
Ja bych to viděla na strevni virozu..z hlenu by nezvracel tolikrat podle mne. Dvojce to muze jeste chytnout. Nasadte dietu radsi a uvidite
Hleny bych odsávala, případně aspoň na spaní stříkla do nosu sprej na zklidnění sliznice. Ohledně zvracení...pokud to z něj vyloženě stříkalo, tak bych se přikláněla možná i k té střevní viróze...uvidíte. Každopádně hodně zavodňovat a raději dietu. Ale ono se líp radí, když se to člověka netýká 🙂
Dekuji. Od rana je uplne v pohode, vesely. Dnes tedy oba budou na rohlicich a snad se to v noci nebude opakovat 🙂
Dnes dieta...suchy rohlik, piskoty,slaby cerny sladky caj.