a seniorky, kdo pamatuje toto?
Ja bych se ohradila proti seniorce.Jsem stale mlada,jen uz proste dyl 😁😁😁
28. lis 2020
Já to milovala 🙂 Ta znělka mě provázela dětstvím.
28. lis 2020
Taky pamatuji. A holky se to učily ve škole, jako hlavní písničku na školu v přírodě 🙂
28. lis 2020
Jasně že pamatuji a s dětma si jí zpíváme, když je naloďujeme o dovče na trajekt 😀
28. lis 2020
Jak seniorky? 😈 Jasně, pamatuji!
28. lis 2020
Jsem ročník 90 a pamatuji, určitě jej v TV dávali. Mám Verneovky ráda 🙂
28. lis 2020
No jasně,pamatuji...