Holky, jsou nejake leginky v pase a sedu uzsi nez FF? Dekuji
@pavlapavlapavlapavla mame stejny problem, na delku ma leginky dobre ale v pase na nozickach ji sou velke 😣
11. srp 2019
luj89
autor@pavlapavlapavlapavla
@martinabolfikova A jak to resite?
11. srp 2019
11. srp 2019
11. srp 2019
kik
11. srp 2019
@luj89 někdy prostě narážím na užší. Už na pohled poznám, že jsou uzounke a holkám budou. Většinou v pepcu na na narazím. Jsou za prvé pevnější a prostě na pohled menší - užší...
11. srp 2019
Pepco mívá úzké, bohužel kvalita je často mizerná. Sem tam se dá vybrat něco i v HM.
11. srp 2019
luj89
autorpráve, pepco kvalitou desny..
12. srp 2019
@luj89 tak, že ji je koupím a mamka jí je v pase zuží. Teď jsem v kiku viděla ryflicky co by ji mohly být, sou uzicke na nožkách i v pase, pokud tam ještě budou když tam o víkendu půjdu tak vám dám vědět jak ji sedí.
9. zář 2019
📌 taky máme vše co je dobré na délku velké v pase... 😲