Tak dnes velký UTZ, jsme přesně 30tt. a malá odpovídá 31.tt, má už 1700g, tak uvidíme jaká bude baculka.
lumpajda
autorUž aby to bylo, nemůžu se dočkat🙂
18. únor 2011
Tak dnes velký UTZ, jsme přesně 30tt. a malá odpovídá 31.tt, má už 1700g, tak uvidíme jaká bude baculka.
Už aby to bylo, nemůžu se dočkat🙂
Ahojky,koukám,že máme stejný termín 🙂 ,náš malej měl ve 30 tt. 1800g, už jen 19 dní 🙂