Je nebo byl někdo na tom podobně? V pátek večer jsem začala spinit ne červenou ale tmavší krvi... Trošku mě bolí břicho, jsem v 10 tt tehu... Mimi bylo v pořádku, ale dr našel malý hematom.... Po příjezdu z nemocnice už v pohodě včera taky, ale dnes když jsem ráno vstala z postele zase to špinění... Mám utrogestan, hořčík, ascorutin...
Ahoj měla jsem to samé, krvácela jsem díky hematomu do nějakého 16 tt. Potom se vstřebal.
Doufám, že to bude dobré
Za me - doporucuju homeo Arnica Montana, po tydnu mi zmizel hematom velky pres 5cm, ktery se “drzel” asi 4 tydny predtim a stale krvacel nebo spinil.
@apolene a jaké dávkování?
Uplne si nepamatuju jaky jsem mela redeni, podivam s doma, mam to v kabelce, krabicku a brala jsem 3x denne pet kulicek pod jazyk rozpustit.
@apolene manžel mi koupil 9 ch
@lusiana125 Ano, ted na to koukam, je to presne tohle. Verim, ze to pomuze. 🍀
Me se opravdu vstrebal behem tydne. 😊
@apolene a kdo ti ty homeopatika doporučil?
@lusiana125 Byla jsem zoufala a hledala si informace na netu, az jsem nasla tohle.
Jiz driv mi je doporucila na “hojeni” moje terapeutka, v tehotenstvi na hematom jsem si to opravdu dohledala sama a rikala jsem si, ze tim nemam co zkazit, a ze to proste zkusim. Verila jsem tomu a hematom do tydne zmizel 👍🏻 Dokonce bez krvaceni a spineni 😊
Měla jsem to samé i samé léky, naštěstí se hematom se vstřebal a prcek vydržel 😊