
39 / 228
*******VÍTĚZ********
Bomba!
29. dub 2010
máme ho taky a je super, dobrá volba
2. kvě 2010
Je krásný ale škoda že tak maličký! A ta krátká opěrka zádíček..... ale ten podvozek je supér!
2. kvě 2010
super volba, už v něm jezdíme dva roky a nemůžu si stěžovat .. 🙂
5. kvě 2010
ja mam kolekci 2009 a je super, kolekce 2010 reverze me velice zklamala, sportacek je silene malinkej :-X
11. kvě 2010
úžasný kočárek 🙂
27. kvě 2010
nádherná barva kočárku
9. črc 2010
luss je krásnej 😉