icon
81 / 228
Už je doma :-), jen ty nožičky nejsou v modré,a le limetkové barvě:-))Náhoda, krásně nám to ladí.
avatar

Hodně dobrá věc.....

14. kvě 2010
avatar

to samé máme taky, jak se osvědčilo?

15. zář 2012
avatar
lussyn
autor

ahoj, u nás se osvědčilo, Natálka v něm řádí doteď, určitě budete spokojeni

25. zář 2012