icon
130 / 228
Natálce koupila prababička
avatar

jůůůůůůůůů to máme taky:o) Naše malá Natálka🙂 u toho ráda usínala ,ale je to teda žrout baterek 🙂

7. črc 2010
avatar

Luss, tak ten je krásný!! 🙂

8. črc 2010