icon
152 / 228
s mojí sestřičkou, tak takové bříško jsem ještě před 9 měsíci taky měla :)
avatar

moc pěkná fotka

27. črc 2010
avatar

ted mě napadá,že jste si z profilu hodně podobné nejste dvojičky

27. črc 2010
avatar

Tahle je moc krásná 🙂

28. črc 2010
avatar

Ukázková těhu postavička, myslím si, že nedlouho po porodu budeš jao ségra. Opravdu povedená moc krásná těhu fotka.

28. črc 2010
avatar

Krásné!

29. črc 2010
avatar

Krásná fotka, mě pobavila. A to porovnání bříšek je až neuvěřitelné, že?

30. črc 2010
avatar

Tak tohle je super 😵

14. srp 2010