
152 / 228
s mojí sestřičkou, tak takové bříško jsem ještě před 9 měsíci taky měla :)
ted mě napadá,že jste si z profilu hodně podobné nejste dvojičky
27. črc 2010
Tahle je moc krásná 🙂
28. črc 2010
Ukázková těhu postavička, myslím si, že nedlouho po porodu budeš jao ségra. Opravdu povedená moc krásná těhu fotka.
28. črc 2010
Krásné!
29. črc 2010
Krásná fotka, mě pobavila. A to porovnání bříšek je až neuvěřitelné, že?
30. črc 2010
Tak tohle je super 😵
14. srp 2010
moc pěkná fotka