icon
176 / 228
naše první společné foto
avatar

Nádherná fotka a nádherná holčička 🙂)) Hlavně ať vám Natálka krásně prospívá a dělá samou radost 🙂
Moc gratuluji! 🙂

14. srp 2010
avatar

Jste nádherná rodinka, přeji Vám mnoho štěstí...
PS: na fotce vůůůbec nevypadáš na to, že si před chviličkou rodila 😀 Opět krásná!

15. srp 2010
avatar

Moc gratuluji ke slaďoučké Natálce, jste krásná rodinka🙂) Už abychom toho našeho vytouženého chlapečka měli také u sebe 🙂)

15. srp 2010
avatar

Moc moc moc gratuluji k narození Natálky. Je kouzelná. Ať vám krásně roste a dělá samou radost.

15. srp 2010
avatar

Moc gratuluju, jste krásní, maminka vypadá jako by ani nerodila, naprostá pohodička, úsměv, paráááda, nemá slov je to nádhera!

16. srp 2010
avatar

nádherná fotka 🙂

24. srp 2010
avatar

To je to nejkrásnější co v životě může bejt🙂!!!!!At se vám daří🙂

20. lis 2010