
178 / 228
tak a jede se DOMŮ
krásna panenka,tak tyhle šatky máme...síce jsme jě jěště na sobě neměli,ale jistě je vytáhnu a alespon fotečku udělám....🙂
20. lis 2010

krásna panenka,tak tyhle šatky máme...síce jsme jě jěště na sobě neměli,ale jistě je vytáhnu a alespon fotečku udělám....🙂
Jééé,jak jí to slušííí 😵
Kolik vůbec vážila a měřila princezna? 🙂