icon
180 / 228
tak jsem to zvládli, je to za námi :)
avatar

A hurá domůůů 🙂
A mamince to po porodu moc sluší 😉

14. srp 2010
avatar

Šťastná rodinka 🙂
Moooc Vám to sluší 🙂

15. srp 2010
avatar

Buďte štastni..... 🙂

15. srp 2010
avatar

Moc vám gratuliji k Natálce....je krásná..přeji vám jen to nejlepší🙂

15. srp 2010
avatar

Lucinko ještě jednou gratuluji. Strašně mooooc vám to sluší 😉

15. srp 2010
avatar

Jste krásná rodinka. Moc vám to sluší.

15. srp 2010
avatar

🙂krásná rodinka🙂

20. lis 2010
avatar

moc vám to sluší 🙂

23. srp 2011