
180 / 228
tak jsem to zvládli, je to za námi :)
Šťastná rodinka 🙂
Moooc Vám to sluší 🙂
15. srp 2010
Buďte štastni..... 🙂
15. srp 2010
Moc vám gratuliji k Natálce....je krásná..přeji vám jen to nejlepší🙂
15. srp 2010
Lucinko ještě jednou gratuluji. Strašně mooooc vám to sluší 😉
15. srp 2010
Jste krásná rodinka. Moc vám to sluší.
15. srp 2010
🙂krásná rodinka🙂
20. lis 2010
moc vám to sluší 🙂
23. srp 2011
A hurá domůůů 🙂
A mamince to po porodu moc sluší 😉