icon
189 / 228
Pro Natálku na uvítání upekla teta s Davídkem, byl nádhernej a výbornej
avatar

Krása 😵
Kdopak pekl? 🙂

14. srp 2010
avatar

Krásné uvítání.

16. srp 2010
avatar

nádhernej🙂

20. lis 2010