
190 / 228
taťka se hned zapojil
jůůů a jakl mu to jde🙂 náš taťka se to doteď nenaučil🙂 a to je Natálce 9.měsíců
15. srp 2010
Šikovný tatínek!
16. srp 2010
25. zář 2010
Klobouk dolů,šikula.....u nás tatka taky hodně pomáhá a jezdí na procházky,což rozhodně bodne.....alespon mám časík i pro úklid a vaření......
20. lis 2010
No tedááá 🙂 Taťka šikula 🙂