mít miminko je to největší štěstí na světě
jojo to pozná každá ženská ale až se jí narodí to vlastní miminko 🙂 před rokem bych nevěřila že můžu tolik milovat 🙂
Je to opravdu největší štěstí na světě. Sice už žádné malé miminko nemáme, ale kolikrát mi s té radosti a štěstí tečou slzičky. Je to úžasné pozorovat dětičky jak jsou šťastné, když se jim něco nového povede. U nás je to teď hlavně mluvení. Člověk se pořád jen směje, že zapomene na jakékoliv starosti. 🙂
To věřím....
svatá pravda Lussyn 🙂
to je pravda, o první miminko jsem přišla ve 3.měsíci,doktorka mi řekla že na ultrazvuku nic nevidí,a já jak to že ne,přeci jsem těhotná,ale jak jsem potratila tak se to malé nějak vstřebalo placenty ani nevím jak se to může stát,ale je to tak.Po 3 letech se mi pak narodila zdravá holčička které je teď 11 let.Nyní jsem podruhé vdaná a 6 let už marně čekáme na miminko.
100% souhlasím! 🙂