Tak náš den D je tady, ale nic nenasvědčuje tomu, že by to měl být opravdu ten pravý den 🙂
Z toho si nic nedělej u nás tomu také nic nenasvědčuje :-/ a to už máme druhý termín, ten první byl 12.7. a když jsem si jen pro sebe dělala dle pohybů tak ten vyšel taky na 12 ale my jsme stále 2v1 ☹ uvidíme...držím pěsti 🙂
28. črc 2010
To tak byva - a pak najednou v noci RUP, postel plna vody a jede se!😉
28. črc 2010
Držím palečky,ať to máte co nejdříve za sebou 😵
29. črc 2010
Z toho si nic nedělej u nás tomu také nic nenasvědčuje :-/ a to už máme druhý termín, ten první byl 12.7. a když jsem si jen pro sebe dělala dle pohybů tak ten vyšel taky na 12 ale my jsme stále 2v1 ☹ uvidíme...držím pěsti 🙂