
1 / 7
Nevíte kde bych mohla sehnat???
To je super, když by někdo věděl tak písněte, taky by se nám hodilo 🙂
10. kvě 2012
Teda to je super kde to mají a za kolik
10. kvě 2012
vypadá to moc pěkně-ale ze zkušenosti-jakmile by se baby plazilo-pleny by jen lítali..
10. kvě 2012
lítaly
10. kvě 2012
my máme plenky v šuplíku, od mala, a stejně lítali ať jsou v organizéru nebo ne, ale šikovná věc to určitě je, aspoň do začátku, když je mimi malé 🙂
10. kvě 2012
to podle mě jen někde na e-bay.. 😉