icon

Chystám se na výrobu nových krémů 🙂 Kávový, lískooříškový s tmavým kakaovým máslem a "bounty"... mňam! 😍

avatar

To jsem měla vědět 😂

3. kvě 2017
avatar

@rosyrosy Ještě to chvíli potrvá... 😉

3. kvě 2017
avatar

@lusynkova no zasobu mám teďka slušnou! 😀 ale pak vyzkouším 😍

3. kvě 2017