icon

Říkám synovi: Tepláky ti zahřejí nohy, dupku, čulíka a pytlík.
On: De je pytík?
Já: Tady. To je pytlík.
On: Kásný nový pytík!
😀

avatar

No jo chlap 😀

19. led 2018
avatar

@syrecek01 Jj, manžel říka: Vždyť je po mně! :D

19. led 2018